Вертикал-7 ви кани на презентация на Календария 2006 - 28.09, Интер Експо Център
Сряда, 21 Септември 2005 ( прочетена 674 пъти)
Подготовката на новия каталог за календари и сувенири Календария 2006 и колекцията от календари, които ще бъдат включени в него, наближава своя край, части от него дори вече са в производство.
Все така ярък както винаги, с по-голям обем от всякога (вече на 128 страници) и с чисто нова премяна, каквато надали сте виждали в България - предполагам, че и вие сте така нетърпеливи да го видите, както и самите ние.

ПОКАНА
Първата възможност да получите копие от новия каталог и да видите някои от моделите календари, включени в него, ще бъде на вече традиционната презентация, която и тази година ще се проведе в зала Витоша на конгресния център на Интер Експо Център (бул. Цариградско шосе 147, срещу хипермаркет Метро).

С начините да стигнете до Интер Експо Център с различните видове транспорт можете да се запознаете от следния PDF файл (за да го отворите, ви е необходим Adobe Reader).
Как да стигнем до Интер Експо Център?
Датата на провеждане е 28 септември 2005 г. Началото на самата презентация е в 15:00 часа, а регистрацията на участниците ще бъде от 14:00 до 14:45 часа.

За кого е предназначена презентацията?
Каним всеки, за когото календарите и рекламните сувенири представляват професионален интерес или задължение - рекламни агенции, корпоративни клиенти, организации и институции, за които календарите и рекламните подаръци са част от рекламното присъствие или изгражането на обществен имидж, а добрият дизайн и качеството са едни от най-важните критерии при техния избор.
Защо ще ви бъде полезно и интересно да присъствате?
1. Ще можете първи да се докоснете до изцяло новия външен вид на каталога Календария 2006, както и да получите своето копие от него.
2. Ще получите право на специални отстъпки за определени периоди от календарната кампания.
3. Ще чуете на живо какво мисли Мартин Карбовски за календарите (ексклузивно за Календария).
4. След презентацията ще имате възможност да зададете своите въпроси или да направите своите коментари към екипа на Вертикал-7, при това с чаша вино в ръка.
За участието в нашата презентация е задължително да се регистрирате предварително. Най-лесно това можете да направите на нашия сайт, като натиснете тук. Ако нямате възможност да посетите презентацията, ще се радваме да се срещнем с вас след нея в нашия офис, в студио Експо зона или на нашия щанд на изложението Реклама експо в НДК от 10 до 13 октомври. Ако искате да ви изпратим каталог и ценова листа по пощата, можете да ползвате същия формуляр, като само в този случай отбележете, че се регистрирате за получаване на каталог вместо за посещение на презентацията.
Избрани продукти и услуги
Препоръчани фирми
Евротайп ООД
Проектиране, доставка и поддръжка на професионални и настолни системи за предпечатна подготовка. Доставка на CTP и CTcP системи, офсетови пластини и други консумативи. Специализиран софтуер за предпечат и Workflow.
eurotype.bg
Проектиране, доставка и поддръжка на професионални и настолни системи за предпечатна подготовка. Доставка на CTP и CTcP системи, офсетови пластини и други консумативи. Специализиран софтуер за предпечат и Workflow.
eurotype.bg
Следвай printguide.info тук











