HP съвместно с Mediawide създадоха широкофоматна web-to-print платформа с поддръжка на JDF
Сряда, 27 Октомври 2010 ( прочетена 474 пъти)
Специализираните в областта на web-to-print решенията Mediawide представи специална версия на системата си Brandmark за създаване на проекти и производство за потребители на машини, произведени от HP.
Софтуерът включва сертифицираната система на HP за работа с JDF (Job Definition Format), което го прави една от първите системи за широкоформатен печат с JDF функционалност.
“Версията на Brandmark за HP позволява на печатниците да изградят по-силна връзка с клиентите си и да спечелят нови пазари, като използват инструмент, от който индустрията се нуждаеше от дълго време – солидно web-to-print решение, създадено за широкоформатен печат”, каза вицепрезидентът на HP Scitex Yariv Avisar.
Според Mediawide Brandmark дава възможности за създаване, управление и одобрение на широкоформатни материали. Създаването на материалите става чрез създадени шаблони.
Потребителите могат да променят формата, езика, посланието и изображенията в зависимост от специфичните нужди.

Източник: printweek.com
Текста написа: Мартин Новев
Избрани продукти и услуги
Препоръчани фирми
Медия Консулт ООД
Вносител на фотоматериали за предпечатна подготовка, конвенционални и СТП офсетови пластини.
mediakonsult-bg.com
Вносител на фотоматериали за предпечатна подготовка, конвенционални и СТП офсетови пластини.
mediakonsult-bg.com
Следвай printguide.info тук











