Konica Minolta на drupa 2008
Сряда, 14 Май 2008 ( прочетена 1107 пъти)
Експертите от Konica Minolta ще демонстрират устройствата на компанията и приложенията на щанд A26, който е с площ 1000 кв.м, в зала 9 в Düsseldorf Exhibition Centre от 29 Май до 11 Юни 2008 и ще могат да отговорят на всички Ваши въпроси.
Konica Minolta ще представи новите серии черно-бели производствениустройства bizhub PRO 1600P, 2000P и 2500P. Моделите използват еднопасова технология, при отпечатване между 160 и 250 изображения в минута, което означава, че могат да се справят с големи обеми на печат между 150,000 и 3.75 милиона отпечатъка на месец. И трите системи са предназначени за професионалния и полупрофесионалния (mid-production) пазар, лесни са за употреба и могат да бъдат гъвкаво адаптирани към различните нужди на своите клиенти. Konica Minolta bizhub PRO 1600P, 2000P и 2500P ще се предлагат в различни конфигурации от края на тази година. Производствените системи работят с широка гама медии за печат, включително с тегло 300 g/m2 и размери по-големи от A3 формат (320 х 488 mm).
Освен демонстрирането по време на drupa на новите черно-бели модели от серията bizhub PRO, Konica Minolta също така ще разкире много от последните си продукти и ще представи различни приложения, разработени за различните типове хардуер.
Прочетете още:
- drupa cup party
- drupa медии
- Предпремиера на Аcrobat 9.
- По-висока скорост и качество на Xeikon
- Светът на drupa е брандиран.
- Man Roland става manroland
- Sun Chemical с ново революционно мастило Metal Eco
- Печатни машини Mitsubishi
- Quark 8.0 представен на drupa 2008
- drupa 2008 отвори врати.
- Устройства за довършителните процеси на drupa 2008
- Предварителна продажба на входни карти за drupa 2008
- TEPEDE и TECKWIN на drupa 2008 с UV печатни решения на щанд С89-9, палата 3
- ЕнгВю Системс на drupa 2008
- Atlantic Zeiser на drupa 2008
- Xerox се подготвя за drupa 2008
- НР на drupa 2008
- Нови широкоформатни машини от KIP /КИП/ на drupa 2008
- drupa 2008 – барометърът на полиграфическата индустрия
- Konica Minolta на drupa 2008
- Рекорден брой участници на drupa 2008
Избрани продукти и услуги
Препоръчани фирми
Аси Принт
АсиПринт предлага изработването на всякакви видове печатни материали и изделия от PVC. Имаме затворен цикъл за изработване на книги и печатим всичко, което ви е необходимо.
asiprint.bg
АсиПринт предлага изработването на всякакви видове печатни материали и изделия от PVC. Имаме затворен цикъл за изработване на книги и печатим всичко, което ви е необходимо.
asiprint.bg
Оптимал Принт ЕООД
Офсетов печат, довършителни процеси, книговезки услуги, номерация.
optimalprint.bg
Офсетов печат, довършителни процеси, книговезки услуги, номерация.
optimalprint.bg
Индоор дисплейс
Алуминиеви дисплеи, банер стойки; POP UP стени, СИСТЕМИ за ВЪНШНА РЕКЛАМА.
indoor-displays.com
Алуминиеви дисплеи, банер стойки; POP UP стени, СИСТЕМИ за ВЪНШНА РЕКЛАМА.
indoor-displays.com
Следвай printguide.info тук











